Tālr.: 26 124 119        Mūsu Facebook piedāvājumi

MENU CLOSE

Calista Luxury Resort - ekskluzīva atpūta Turcijā!

calista

Viesnīca Calista Luxury Resort 5* AAI tiek dēvēta par Vidusjūras pērli un tā atrodas Turcijas tūrisma centrā Antālijā. Tā ir viesnīca, kas apmierinās visprasīgāko klientu, jo tajā viss apvienots vienkopus.

 calista-new

Calista Luxury Resort 5* AAI piedāvā:

  • pasaules līmeņa kvalitāti un servisu;
  • unikālu dizainu un arhitektūru, kuras interjeru veidojis Franks Solano, kurš ir autors arī Jumeirah Beach un Burj al Arab viesnīcām Dubajā;
  • izcilus a’la carte restorānus un iespēju pašiem pagatavot savu BBQ;
  • neierobežotas iespējas biznesa tikšanos un KONFERENCU rīkošanai;
  • speciāli aprīkoti laukumi TENISA un FUTBOLA turnīru rīkošanai;
  • speciāli izstrādātas paketes GOLFA cienītājiem;
  • Calista Luxury Resort 5* AAI ir pirmā un vienīgā viesnīca Turcijā, kurai ir pašai sava mikrobioloģiskā laboratorija, kas nodrošina pārtikas produktu kvalitātes kontroli.

 

srf

PERSONĪGĀ PIEREDZE

Aivars un Guna Geikini

"Uz Turciju devāmies visa ģimene, un mūsu mērķis bija pagarināt bērniem vasaru. Tādēļ galvenais kritērijs bija laba viesnīca, lai varam tur uz vietas pavadīt visas brīvdienas. Jāatzīst, ka uz Calista Luxury Resort 5* AAI liktās cerības attaisnoja sevi par 200%. Mums pat neradās vēlme kaut uz brīdi pamest tās teritoriju, bet pats galvenais - papildus neiztērējām nevienu latu.

Viesnīca īpaši izceļas ar savu fantastisko dizainu un greznību. Patīkams pārsteigums bija plašais divstāvīgais viesnīcas numurs. Pirmajā stāvā atrodas divas gultas bērniem, balkons un liela vannas istaba, otrajā stāvā izvietota vecāku guļamistaba ar plašu garderobi un džakuzi vannu. Katrā stāvā atrodas liels plazmas TV, tātad, kad bērni nolikti gulēt, vecāki var pavadīt laiku pie TV, netraucējot viņu naktsmieru.

Serviss un tīrība vienkārši ideāla. Katru dienu svaigi ziedi, bet bērniem pēc telpu uzkopšanas vienmēr uz spilveniem tiek atstāti saldumi.

Viesnīcā ir arī ļoti plašas izklaides iespējas. Kamēr bērni pavada laiku bērnu klubā, kas ir atsevišķa ēka ar bērnu kino, spēļu telpām, baseinu un milzīgu rotaļlaukumu, vecāki var apmeklēt kino, baudīt āra kafejnīcu un daudzo restorānu piedāvājumu.

Apkalpošanas serviss ir labākais, kādu esam pieredzējuši: nekur nav burzmas, visur laipni sagaida, piedāvā šampanieti. Šeit ir arī lielākā bufete, kādu nācies redzēt, tajā pieejama visas pasaules virtuve. Piemēram, uz īpaša olīvu galda bija iespēja nobaudīt 25(!) dažādas olīvu šķirnes.

Arī publika ir ļoti korekta, skaļas kompānijas neredzējām. Mēs noteikti ieteiktu šo vietu ģimenes atpūtai, turklāt Magic Travel piedāvātā cena patiešām ir ļoti izdevīga. Viesnīcā iepazināmies ar vairākām ģimenēm no Krievijas un Anglijas un uzzinājām, ka viņi maksāja aptuveni divas reizes lielāku summu nekā mēs.

Esam daudz ceļojuši un parasti nemēdzam atgriezties vietās, kur jau būts, taču šī vieta ir tik ideāla, ka mūsu ģimene te noteikti atgriezīsies.”

Piedāvājam lidojumus no Rīgas līdz Antālijai (čarterreisi), kā arī caur Stambulu.
Sīkākai informācijai par Calista Luxury Resort lūdzam zvanīt pa telefonu 26124119, 26150686,29240457.


Gaidīsim Jūs mūsu birojā:

SKY & MORE (1. stāvs)


Adrese: Duntes iela 19a, Rīga
E-pasts: sky [at] magictravel.lv

Calista Luxury Resort
www.calista.com.tr

Piesakies!

... un mēs sazināsimies ar Tevi!