Tālr.: 26 124 119        Mūsu Facebook piedāvājumi

MENU CLOSE

PALAZZO VERSACE - 5* DUBAIJAS FASHION VIESNĪCA

www.palazzoversace.ae

 

Pavisam jauna, ekskluzīva viesnīca Dubaijā, Palazzo Versace Dubai ir neoklasicisma šedevrs savienojumā ar Arābijas arhitektūras stilu, kas pilnībā attaino Versace stilu, pārvēršot to dzīvesveidā.


Atrodoties Cultular Village rajonā, mazāk nekā 15 minūšu attālumā no Dubaijas starptautiskās lidostas un 8 minūšu attālumā no Burj Khalifa un Downtown Dubai, ieskauta Dubai Creek līcī, Palazzo Versace Dubai kļūst ērti sasniedzama kā atpūtas, tā darījuma viesiem.

Jau piebraucot pie viesnīcas durvīm, rodas sajūta, ka esi tur gaidīts kā īpašs viesis. Ieejot tālāk viesnīcas lobijā, saproti, ka atrodies īstā Versace brenda ielenkumā - uz grīdas attainota simboliskā Medūzas galva, interjerā katra detaļa ir izstrādāta,pielāgota un apstiprināta no Versaces nama – sākot ar ekskluzīvajiem audumiem uz katra dīvāna, krēsla, beidzot ar traukiem restorānos, taču visvairāk Versace brenda klātbūtne izjūtama viesnīcas numurā.

Viesnīcā valda izsmalcinātība augstākajā līmenī – kā apkalpošanā, tā ēdināšanas kvalitātē.

Lai gan viesnīcai nav blakus pludmale, jau 2016. gada martā tiks atvērts „Nikki beach club” slavenajā Jumeirah Beach, uz kurieni tiks organizēts transfērs un, kur Palazzo Versace viesiem būs prioritāras ieejas tiesības un citas priekšrocības. Tāpat viesnīcā ir skaisti baseini, ieskauti palmās, kas pilnībā ļauj relaksēties.

Iesakām izbaudīt šādu pieredzi,

 

Par sīkāku info lūdzu jautāt:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+37126124119

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+37126150686

 

Piesakies!

... un mēs sazināsimies ar Tevi!