Tālr.: 26 124 119        Mūsu Facebook piedāvājumi

MENU CLOSE
Garantēts grupas brauciens uz Šrilanku pa skaisto...
Eksluzīva ceļojuma programma no 1990 euro
Bangkoka-Kambodža-Koh Chang sala
Ideāls savienojums, kas domāts tieši Jums...
DHOTEL MARIS
Unikāla vieta Marmarisā
Ajūrvēdas un jogas retrīts Indijā
Piesātināta ajūrvēdas programma no 1550 euro
Pēdējā brīža cena uz Maurīciju!
SO SOFITEL 5* Maurīcijā 1870 euro
Tūrisma aģentūra Magic Travel DE LUXE - Turcija, Ekskluzīvie ceļojumi

Magic Travel.
Turcijas ceļojumu eksperti

Uzzināt vairāk

Par Magic Travel

Kas mēs esam?

„Magic Travel” - Esam lojāla un progresīva kompānija, gatava Jums noorganizēts kā atpūtas, tā arī darījumu braucienus. Mūsu darbības moto „Tiem, kas vēlas vairāk...” tiek konsekventi realizēts kā mūsu pakalpojumu sniegšanas pamatprincips, ieklausoties katra klienta vēlmēs, vajadzībās un cenšoties realizēt tās. Īpaši koncentrējamies uz "TAILOR MADE" - individuālu, tieši konkrētajam pieprasījumam atbilstošu ceļojuma izstrādes metodi. Piedāvājam eksotiskos galamērķus pa visu pasauli - sazinieties ar mums jau tagad un saņemiet labākos piedāvājumus !

Cenšamies, lai ceļojums Jums sagādātu daudz spilgtas emocijas un netraucētu komfortu, jo kas gan vēl spēj paplašināt mūsu redzes loku tik spēcīgi, kā ceļošana - tās ir atmiņas, ko neviens nespēs atņemt !

 

Ar ko mūsu kompānija atšķiras no citām?

Noteikti ar to, ka visi mūsu ceļojumu konsultanti ir eksperti un profesionāļi savā jomā, pateicoties vairāk nekā 20 gadu pieredzei strādājot tūrismā, kolēģu un personīgi iegūtajiem iespaidiem un zināšanām, ceļojot uz vietām un zemēm, ko piedāvājam saviem klientiem. Īpaši tas attiecas uz eksotiskajiem ceļojumiem un Turciju, kas ir mūsu darbības galvenie spektri.

Organizējam ceļojumus ar 100% drošiem un uzticamiem sadarbības partneriem, ar kuriem sadarbojamies jau daudzus gadus. Variet nešaubīties, ka piemeklēsim Jums labāko ceļojumu par vispievilcīgāko cenu. Tāpat nav mazsvarīgi tas, ka mūsu tālruņi ir pieejami 24h diennaktī, kas klientam dod drošības sajūtu, ja ceļojuma laikā gadās kāda neordināra situācija, kur nepieciešama mūsu palīdzība un padoms.