Tālr.: 26 124 119        Mūsu Facebook piedāvājumi

MENU CLOSE

Villas Itālijā un Grieķijā

Ļoti izdevīgi kompānijām no 10 cilvēkiem!

Dzīvot viesnīcās – lielai daļai cilvēku vairs nešķiet tik interesanti, tieši tāpēc arvien aktuālāk kļūst savu atvaļinājumu aizvadīt, dzīvojot villās – vai tā būtu villa Toskānā ar skaistiem ainavu skatiem visapkārt un vīnu degustācijām, vai arī tā būtu atpūta Amalfi piekrastē Itālijā, Sardīnijā vai Sicīlijā, vai arī villas Krētas salā Grieķijā.

Dzīvojot villā, mūsuprāt, tiek gūti vairāk iespaidu par vietu, kur norit atpūta. Turklāt cenas ziņā, kompānijām ap 10 cilvēkiem, cena kopā ar avio biļeti sanāk pat pievilcīgāka, kā dzīvošana 5* viesnīcā tajos pašos kūrortos Itālijā un Grieķijā.

Villu izvēles iespējas pieejamas visdažādākās, sākot no to atrašanās vietas un beidzot ar to stilu – no tradicionālā līdz luksusa.

VILLAS KRĒTĀ: Izlidošana ar tiešo čarterreisu no Rīgas, Viļņas, Tallinas
VILLAS ITĀLIJĀ: Vēlamais periods – izlidošana/atlidošana sestdienās, lidojumi uz Romu, Sicīliju, Sardīniju u.c. pilsētām.

Sīkākai informācijai lūdzu zvanīt:
37126124119 vai sūtīt pieprasījumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Piesakies!

... un mēs sazināsimies ar Tevi!