Tālr.: 26 124 119        Mūsu Facebook piedāvājumi

MENU CLOSE

LOS CABOS - eksluzīva atpūtas vieta Meksikā!

          Meksika pati par sevi ir valsts, kur ir daudz ko redzēt un baudīt, bet Los Cabos ir jaunākais modes kliedziens, atpūtas vieta, ko iecienījušas daudzas Holivudas zvaigznes. Ceļojot no Latvijas, Cabo ir lieliski savienojams ar Losandželosu un piemērots ceļotājiem, kas vēlas apvienot augstas kvalitātes atpūtu ar spilgtiem iespaidiem.

Labākās viesnīcas:

THE CAPE – A THOMSON HOTEL

ONE & ONLY PALMILLA

MARQUIS LOS CABOS

LAS VENTANAS AL PARAISO - ALL INCLUSIVE !

THE RESORT AT PEDREGAL

ME CABO - stilīga viesnīca atpūtniekiem, kam patīk ballītes ;)

    Los Cabos atrodas Baja pussalas pašā galā un sastāv no diviem galvenajiem kūrortiem. Cabo San Lucas un San Jose del Cabo ir divas galvenās paradīzes atpūtas vietas, kas veido Los Cabos kūrortu. Šīs divas teritorijas ir savienotas 32 km garā koridorā, kur atrodas daudzi no pasaules labākajiem kūrortiem, greznas naktsmītnes, privātās brīvdienu villas, golfa laukumi un daudz kas cits.

   San Jose del Cabo ir vairāk pazīstama ar savu vēsturisko auru. Neskatoties uz to, šī vieta ir mierīga un ar ļoti relaksējošu atmosfēru, taču šeit ir pieejamas arī atrakcijas un citas izklaides, kas ir vairak raksturīgas “optimistiskajam” Cabo San Lucas kūrortam. Pašā San Jose del Cabo centrā Jūs atklāsiet Estero Sanhosē - tropu ieteku. Šī ir lieliska vieta smaiļošanai, kā arī putnu faunas novērošanas vieta, un arī citu savvaļas dzīvnieku vietējās ekosistēmas iepazīšanas rajons. Rio Sanhosē ir lielākā upe šajā rajonā un tās 125 akru lielā grīva veic nozīmīgu lomu San Jose vidē.

Cabo San Lucas kūrortam piemīt izklaides enerģija un tas ir populārs ar savu naktsdzīvi. Taču ir arī pilsētas izklaides vietas un “lietas, kas jāizdara”, ka ir pat vēl labākas gaišajā dienas laikā. Greznais Marina ostas rajons, pazīstams ar saviem augstas kvalitātes pakalpojumiem, ir tikai viens no nedaudzajiem. Jahtu piestātne spēj uzņemt un apkalpot luksus jahtas un prestižus kuģus. Slavenais Playa Del Amor jeb Mīlētāju pludmale, kas obligāti jāapmeklē pārīšīem, kas te bauda savu atpūtu sadevušies rokās. Tā ir viena no romantiskākajām vietām, un pat ieejas uzraksts vēsta par to, ka šeit viss skaistums ir dabisks, un vienkārši jāatstāj savas pēdas smiltīs...

Ģeogrāfija

Reģiona ģeogrāfija ir ļoti daudzveidīga. Tas ir vesels asortiments ar neskarto tuksnesi, baltām smilšu pludmalēm un iespaidīgām klintīm. "Arch" ir vēl viena Los Cabos īpatnība. Arch atrodas tieši tajā vietā, kur Klusais okeāns saplūst ar Cortez jūru un ir izveidojies dabas fenomens ar jūras ūdeņu skalošanu uz abām pusēm.

Viesnīcas

Los Cabos ir vairāk nekā 51 viesnīcas un 10,000 numuri. No boutique viesnīcām, "gran turismo" viesnīcām līdz greznām kūrortu viesnīcām, kas stiepjas no East Cape uz San Jose del Cabo. Neskatoties uz to, ka oficiālā Los Cabos reģiona valoda ir spāņu valoda, angļu valoda arī ir plaši izplatīta.

Pludmales

No San Jose del Cabo līdz Cabo San Lucas, Los Cabos piedāvā saviem apmeklētājiem 20 lieliskas pludmales. Vislabāk zināmā paradīze sērfotājiem ir Costa Azul pludmale. Palmilla pludmale ir mīļākā vieta fotogrāfiem, bet Chileno pludmale ir ideāli piemērota peldēšanai un niršanai. Medano pludmale ir Cape San Lucas un Playa del Amor ūdens sporta aktivitāšu centrs, un ir sasniedzams tikai pa ūdeni. Vairākums no šīm pludmalēm ir mazāk noslogotas , bet dažas ir pārpildītas. Pludmalēs pārsvārā ir dažādi bāri un restorāni, arī publiskās dušas, tomēr ir arī neaprīkotas pludmales. Straumes var būt diezgan spēcīgas, un apmeklētājiem ir ļoti ieteicams pievērst uzmanību brīdinājuma zīmēm pirms peldēšanās.

Aktivitātes

San Jose del Cabo piedāvā plašu klāstu ar ekskluzīviem veikaliņiem un galerijām ar augstas klases mākslas darbiem, rokdarbiem, rotaslietām, apģērbu un daudz ko citu. Cabo San Lucas lepojas ar lielu izvēli apģērbu un amatnieku izstrādājumiem, suvenīru veikaliem un tirgiem, kā arī ar luksusa Avenue Los Cabos iepirkšanās centru!

Tūristi var baudīt daudzas eko aktivitātes un darbības, piemēram, vaļu vērošanu, pārgājienu ekskursijas, kalnu riteņbraukšanu, putnu vērošanu, kāpšanu klintīs un pat peldēšanu ar vaļu haizivīm. Ir pieejami visi iespējamie ūdens sporta veidi: niršana, snorkelēšana, paraseilings, sērfošana, vindsērfings, smaiļošana, ūdensslēpošana un burāšana. Vakaros tūristi var baudīt saulrietu, zirgu izjādes un pēc tam mēness gaismā nakts pastaigas.

 

Piesakies!

... un mēs sazināsimies ar Tevi!