Tālr.: 26 124 119        Mūsu Facebook piedāvājumi

MENU CLOSE

Tūrisma aģentūra un operators " De Luxe Magic Travel"

„Magic Travel” - Esam lojāla un progresīva kompānija, gatava Jums noorganizēt kā atpūtas, tā arī darījumu braucienus. Mūsu darbības moto „Tiem, kas vēlas vairāk...” tiek konsekventi realizēts kā mūsu pakalpojumu sniegšanas pamatprincips, ieklausoties katra klienta vēlmēs, vajadzībās un cenšoties realizēt tās.Īpaši koncentrējamies uz "TAILOR MADE" -individuālu, tieši konkrētajam pieprasījumam atbilstošu ceļojumu izstrādi, tādiem eksotiskajiem virzieniem kā Bali, Taizeme, Vjetnama, Seišelu salas, Maurīcija, Maldīvu salas, Havaju salas, Karību reģions, Dienvidamerika vai jebkuriem citiem.

Sazinieties ar mums jau šodien un saņemiet labākos piedāvājumus, jo ieteiksim Jums labāko !

Ar ko mūsu kompānija atšķiras no citām?

Noteikti ar to, ka visi mūsu ceļojumu konsultanti ir eksperti un profesionāļi savā jomā, pateicoties ilggadējai pieredzei, strādājot tūrismā, kolēģu un personīgi iegūtajiem iespaidiem un zināšanām, ceļojot uz vietām un zemēm, ko piedāvājam saviem klientiem. Īpaši tas attiecas uz eksotiskajiem ceļojumiem un Turciju, kas ir mūsu darbības galvenie spektri. Organizējam ceļojumus ar 100% drošiem un uzticamiem sadarbības partneriem, ar kuriem sadarbojamies jau daudzus gadus. Variet nešaubīties, ka piemeklēsim Jums labāko ceļojumu par vispievilcīgāko cenu. Tāpat nav mazsvarīgi tas, ka mūsu tālruņi ir pieejami 24h diennaktī, kas klientam dod drošības sajūtu, ja ceļojuma laikā gadās kāda neordināra situācija, kur nepieciešama mūsu palīdzība un padoms.

Cenšamies, lai ceļojums Jums sagādātu tikai  pozitīvas emocijas un netraucētu komfortu, jo kas gan vēl spēj paplašināt mūsu redzes loku tik spēcīgi, kā ceļošana - tās ir atmiņas, ko neviens nespēs atņemt!

Piedāvājam:

  • individuālu ceļojumu izstrādi pa visu pasauli
  • čarteru lidojumus
  • pēdējā brīža piedāvājumus
  • viesnīcu rezervēšanu
  • avio biļetes
  • ceļojumu apdrošināšanu