Tālr.: 26 124 119        Mūsu Facebook piedāvājumi

MENU CLOSE

Maurīcija

Kartē ne uzreiz var saprast, kur šī vieta atrodas, sala nav īpaši liela, taču, neskatoties uz to, salai ir savs valdzinājums un šarms – balto smilšu pludmales, tīrs un caurredzams ūdens okeānā, daudzveidīga daba un draudzīgi vietējie iedzīvotāji, kur katrs atpūtnieks atradīs, ar ko nodarboties – makšķerēšana atklātā okeānā, niršana ar akvalangu, iespēja redzēt vaļus, lidot virs džungļiem, vai arī vienkārši pabaudīt saules peldes vai relaksējošu masāžu spa centros – izvēle Jūsu ziņā !

Maurīcijā ir pieejams plašs klāsts ar 5* un 5* deluxe klases viesnīcām ar augstu servisa un ēdināšanas līmeni un, kas nav maszvarīgi, arī koncepciju All Inclusive – viesiem, kas vēlas baudīt nepiespiestu atpūtu.

Cenu politikas ziņā, kā jau visos tropiskajos virzienos, cenas diktē sezonalitāte, lai gan spēcīgas sezonas maiņas šeit nav, vislabākais laiks ceļot uz Maurīciju ir no novembra līdz maijam.

Droši kontaktējiet ar mums un mēs pacentīsimies padarīt Jūsu atpūtu neaizmirstamu!

Šī galamērķa pozitīvās īpatnības:

  • Komforts – minimāla laika starpība, kas atvieglo pielāgošanās, atklimatizēšanas procesu
  • Bezvīzu galamērķis
  • Maigs klimats bez augsta mitruma līmeņa
  • Bezmaksas ūdenssporta bezmotora veidi – ūdens slēpes, veikbords
  • Ekotūrisms - izbaudiet elpu aizraujošas ainavas dodoties pastaigā, braucot ar velosipēdu vai ar kajaku, vai dodoties pārgājienā cauri laukiem, gar upēm un cauri mežiem un atklājiet salas brīnišķīgās ainavas.

Piesakies!

... un mēs sazināsimies ar Tevi!