Tālr.: 26 124 119        Mūsu Facebook piedāvājumi

MENU CLOSE

Seišelu salas

Vēl viens Indijas okeāna dārgakmens, tomēr šis galamērķis atšķiras no citiem pludmales atpūtas galamērķiem. Seišelas ir salu arhipelāgs, kas sastāv no 75 salām – atoliem, no kuriem paši lielākie ir Mahe, Praslin un La Digue. Šeit nav indīgu radību, taču floras un faunas bagātību var redzēt ne tikai žurnālos, bet arī realitātē. Sīs salas no Maldivām atšķiras ar to, ka te ir vairāk, ko redzēt, ir pieejamas vairāk aktīvas atpūtas iespējas.

Kad runa ir par VIP klases atpūtu, uzreiz prātā nāk Seišelas, jo cenas uz šīm salām tik tiešām ir vienas no augstākajām, taču arī šeit sezonalitāte ietekmē cenas, respektīvi, ir lietus sezona, kas ilgst no novembra līdz janvāra beigām ( izņemot Ziemassvētku un Jaunā Gada periodu), kur cenas ir zemākas un pieejams plašāks speciālo piedāvājumu klāsts. Pati labākā sezona, lai dotos uz Seišelu salām, ir aprīlis – maijs, kad ir vismazāk nokrišņu un laba caurredzemība ūdenī, kā arī optimāla gaisa un ūdens temperatūra, taču tāpat uz Seišelas kā savas atpūtas galamērķi var izvēlēties mūsu vasaras laikā, t.i. no aprīļa līdz septembrim. Vajadzētu arī ņemt vērā, ka īpaši interesantas Seišelu salas varētu būt pāriem, kas vēlas tur salaulāties oficiāli.

Esam gatavi Jums individuāli piemeklēt piemērotāku variantu tieši Jums, lūdzu kontaktējiet ar mums un mēs izstāstīsim, kādas viesnīcas un, ko tieši mēs rekomendējam, izejot no savas pieredzes:

TE SEISELU BILDES no FACEBOOK no mūsu pieredzes.

Šī galamērķa pozitīvās īpatnības:

  • Komforts – minimāla laika starpība, kas atvieglo pielāgošanās, atklimatizēšanas procesu
  • Plašs aktīvas atpūtas klāsts – snorkelings, daivings, trekings jeb pārgājieni pa kalniem un lejām,
  • Skaista, daudzveidīga daba, vienas no skaistākajām pludmalēm pasaulē

Piesakies!

... un mēs sazināsimies ar Tevi!